Dankort EuroCard / MasterCard JCB Visa
Vælg kategori: Søg produkt:
 
Indkøbskurven er tom!  
 

Dansk English

Produktoversigt:
Audio forlænger
Audio/Video produkter
Connectivity
Converters - VGA - ADC - DVI - HDMI - SDI
DVI / VGA forlænger UTP
Hjemmebiograf / Home Theater
Industri monitorer/kameraer
Industrial Automation
Kabler
KVM forlænger
KVM switche
Lærer-Elev system - Computer undervisning
Netværk produkter
Power over IP
Strømforsyninger
USB produkter
VGA / DVI Splitters
Leverandører
ADDER
BARIX
BRIGHTSIGN
Broadrack
DAXTEN
GEFEN
Icron
Lanner
LENGKENG
MuxLab
NetModule
Protech Systems
PTN ELECTRONICS
RARITAN
Reliable Photonics
SC&T
SEH
Sierra Wireless
SINTRONES
Sparklan
TELTONIKA
TVONE
Wentronic
BEACON
ADVANTECH
DIGI INTERNATIONAL
LANTRONIX
MULTI TECH SYSTEMS
OPENGEAR
PERLE SYSTEMS
SPHINX COMPUTER
SUNIX
VXL INSTRUMENTS

Værktøj & Tilbehør

Enestående undervisnings system! Hardware baseret
Nyheder fra RARITAN!
GameSwitch til Playstation III
DVI eller VGA over netværk!

Avanceret søgning
Indkøbskurv
Forside

Info:
Salgsbetingelser
FAQ
Betaling
Forsendelse
Garanti
Ordrestatus

Links:
S-Connect
Daxten
Gefen
BrightSign

Alle priser
er excl. moms




Ethernet Switches > Leverandører > ADVANTECH > Ethernet Switches
Side 1 af 2

Sorterer efter ProduktnavnPrisVare nr.Sidst redigeret


1.  8G+2G Port Gigabit Managed Redundant Industrial Po
8 x IEEE 802.3 af/at PoE Gigabit ports + 2 x Gigabit Copper/SFP combo ports, SFP socket for Easy and Flexible Fiber Expansion...MM
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 8.663,00 (EUR 1.164,38)
  
2.  Adam 6520
5-port Industrial 10/100Mbps Ethernet Switch
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 835,00 (EUR 112,23)
  
3.  ADAM-6520I
5-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch w/Wide Operating Temperature
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 1.480,00 (EUR 198,92)
  
4.  ADAM-6520L
5-port Industrial 10/100 Mpbs Unmanaged Ethernet Switch
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 699,00 (EUR 93,95)
  
5.  ADAM-6521
5 Port Industrial 10/100M Ethernet Switch with Fiber Optic. The ADAM-6521 is an industrial-grade Ethernet hub for infrastructure networking solution in industrial Automation environment. It allows users to cost-effectively expand their industrial network with ease
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 1.579,00 (EUR 212,23)
  
6.  ADAM-6521/ST
Industrial Switch with 4 10/100 Mbps Ethernet Ports & 1 Multi-mode ST Type Fiber Optic Port
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 1.636,00 (EUR 219,89)
  
7.  ADAM-6541
Ethernet to Multi-mode Fiber Optic Converter. The ADAM-6541 is industrial grade converters which are designed to convert Ethernet network (10/100Base-TX) to fiber network (100Base-FX).
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 1.096,00 (EUR 147,31)
  
8.  ADAM-6541/ST
10/100Base-TX Ethernet to 100Base-FX Multi-mode ST Type Fiber Optic Converter
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 955,00 (EUR 128,36)
  
9.  ADAM-6542
Ethernet to WDM Single Strand Fiber Optic Converter.
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 2.328,00 (EUR 312,90)
  
10.  EDG-6528
8-Port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 2.102,00 (EUR 282,53)
  
11.  EDG-6528I
8-Port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch w/Wide Operating Temperature
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 4.003,00 (EUR 538,04)
  
12.  EKI-3525 5-port 10/100Mbps Unmanaged Industrial...
5-port 10/100Mbps Unmanaged Industrial Ethernet Switch...
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 652,00 (EUR 87,63)
  
13.  EKI-3528 8-port 10/100Mbps Unmanaged Industrial...
8-port 10/100Mbps Unmanaged Industrial Ethernet Switch ...
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 890,00 (EUR 119,62)
  
14.  EKI-3541M Media Converter
EKI-3541M/3541S is designed to convert Ethernet networks to fiber networks by transparently converting Ethernet signals to optic signals. The advantages of fiber optics are wide bandwidth, EMI immunity and long-distance transmissions.Therefore, EKI-3541M/3541S is an ideal solution for “fiber to building” applications at central offices or local sites. EKI-3541M/3541S supports MDI/MDIX auto detection, so you don’t need to use crossover wires. Furthermore, the EKI-3541M/3541S can work normally fro...
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 1.095,00 (EUR 147,18)
  
15.  EKI-3541S Media Converter
EKI-3541M/3541S is designed to convert Ethernet networks to fiber networks by transparently converting Ethernet signals to optic signals. The advantages of fiber optics are wide bandwidth, EMI immunity and long-distance transmissions.Therefore, EKI-3541M/3541S is an ideal solution for “fiber to building” applications at central offices or local sites. EKI-3541M/3541S supports MDI/MDIX auto detection, so you don’t need to use crossover wires. Furthermore, the EKI-3541M/3541S can work normally fro...
[ Læg i kurv ]
Pris: DKK 1.095,00 (EUR 147,18)
  

 
Næste Side »
 
KVM GRUPPEN ApS  -  Voldbjergvej 12A, st.  -  8240 Risskov
Tlf. 8699 7996 / 4029 7970  -  Fax. 8699 7997  -  E-mail: info@kvmshop.dk  -  SE nummer: 30825020